Ponuda

Izdvojeno iz ponude

Pregled proizvoda odabrane grupe

Prethodna 1 2 3 4 23 Sljedeća
Veličina stranice:
Slika Šifra Proizvod Cijena
Dell Inspiron 3581 15.6in FHD(1920x1080), Intel Core i3-7020U, 4GB, 1TB, Intel HD 620, DVDRW, 802.11ac, BT, HD Cam, HDMI, 2x USB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CardRead., Office 2016, Windows 10 Pro, Black 1325527 Akcija Novo Dell Inspiron 3581 15.6in FHD(1920x1080), Intel Core i3-7020U, 4GB, 1TB, Intel HD 620, DVDRW, 802.11ac, BT, HD Cam, HDMI, 2x USB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CardRead., Office 2016, Windows 10 Pro, Black
Dell Inspiron 3581 15.6in FHD(1920x1080), Intel Core i3-7020U, 4GB, 1TB, Intel HD 620, DVDRW, 802.11ac, BT, HD Cam, HDMI, 2x USB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CardRead., Office 2016, Windows 10 Pro, Black
4.250,00 kn
Raspoloživo
Dell G3 3779 17.3in FHD(1920x1080), Intel Core i5-8300H(Quad-Core, 8MB, 3.9GHz w/Turbo Boost), 8GB, 1TB+128GB SSD, GeForce GTX 1050 4GB, 802.11ac, BT, HD Cam, Mic, HDMI, 2xUSB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CR, 1325526 Akcija Novo Dell G3 3779 17.3in FHD(1920x1080), Intel Core i5-8300H(Quad-Core, 8MB, 3.9GHz w/Turbo Boost), 8GB, 1TB+128GB SSD, GeForce GTX 1050 4GB, 802.11ac, BT, HD Cam, Mic, HDMI, 2xUSB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CR,
Dell G3 3779 17.3in FHD(1920x1080), Intel Core i5-8300H(Quad-Core, 8MB, 3.9GHz w/Turbo Boost), 8GB, 1TB+128GB SSD, GeForce GTX 1050 4GB, 802.11ac, BT, HD Cam, Mic, HDMI, 2xUSB 3.1, USB 2.0, RJ-45, CR,...
9.150,00 kn
Raspoloživo
NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m 1325795 Novo NFO Fiber optic pigtail LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m
NFO Fiber optic pigtail - LC UPC, SM, G.652D, 900um, 1m
10,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI I REDMI 7A, prozirna 1325907 Novo Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI I REDMI 7A, prozirna
Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI I REDMI 7A, prozirna
25,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9T PRO, prozirna 1325908 Novo Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9T PRO, prozirna
Futrola MAXMOBILE TPU Ultra Slim, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9T PRO/K20/K20 PRO, prozirna
25,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE Ultra Slim Smoke, za HUAWEI P30 Lite, crna 1325911 Novo Futrola MAXMOBILE Ultra Slim Smoke, za HUAWEI P30 Lite, crna
Silikonska maska marke Maxmobile napravljena je od fleksibilnog materijala. Štiti vaš uređaj sa stražnje strane te pokriva uređaj preko svih rubova, i omogućuje pristup svim gumbima i funkcijama , te ...
25,00 kn
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 5m 1325793 Novo NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 5m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC Singlemode 9 125 G.657A1 Simplex 5m
29,00 kn
Dobavljivo
Canyon CNE-CMSW05R 2.4GHz wireless Optical Mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Red, 122*69*40mm, 0.067kg 1325691 Novo Canyon CNE-CMSW05R 2.4GHz wireless Optical Mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Red, 122*69*40mm, 0.067kg
CANYON 2.4GHz wireless Optical Mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Red, 122*69*40mm, 0.067kg
31,00 kn
Dobavljivo
NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 3m 1325790 Novo NFO Patch cord, LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 3m
NFO Patch cord - LC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 3m
35,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE TPU Nice Soft Touch, za XIAOMI REDMI NOTE 7, crna 1325906 Novo Futrola MAXMOBILE TPU Nice Soft Touch, za XIAOMI REDMI NOTE 7, crna
Futrola MAXMOBILE TPU Nice Soft Touch, za XIAOMI REDMI NOTE 7, crna
36,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI I REDMI 7A, carbon fiber 1325909 Novo Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI I REDMI 7A, carbon fiber
Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI I REDMI 7A, carbon fiber
36,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9TPRO/K20/K20 PRO, carbon fiber 1325910 Novo Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9TPRO/K20/K20 PRO, carbon fiber
Futrola MAXMOBILE TPU, za XIAOMI Mi 9T/Mi 9TPRO/K20/K20 PRO, carbon fiber
36,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A10, crna 1325903 Novo Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A10, crna
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A10, crna
40,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A20e, crna 1325904 Novo Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A20e, crna
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A20e, crna
40,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A50, crna 1325905 Novo Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A50, crna
Futrola MAXMOBILE Book Slim, za SAMSUNG Galaxy A50, crna
40,00 kn
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 20m 1325791 Novo NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 20m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC Singlemode 9 125 G.652D Simplex 20m
46,00 kn
Dobavljivo
Futrola MAXMOBILE Armor Hybrid, za SAMSUNG Galaxy A10, prozirna 1325902 Novo Futrola MAXMOBILE Armor Hybrid, za SAMSUNG Galaxy A10, prozirna
Silikonska maska marke Maxmobile napravljena je od fleksibilnog materijala. Štiti vaš uređaj sa stražnje strane te pokriva uređaj preko svih rubova, i omogućuje pristup svim gumbima i funkcijama , te ...
50,00 kn
Dobavljivo
Roline VALUE VESA adapter 75×75 do 100×100/100×200 1325995 Novo Roline VALUE VESA adapter 75×75 do 100×100/100×200
- Adapter for extending the VESA dimensions of a monitor or TV holder from 75×75 to 100×100/100×200 - Accommodates standard VESA 100 compliant monitors (100×100 mm/100×200 mm) to fastening systems wi...
52,00 kn
Dobavljivo
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 10m 1325792 Novo NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 10m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC Singlemode 9 125 G.657A2 Simplex 2mm LSZH 10m
52,00 kn
Dobavljivo
Gembird Precision screwdriver bit set, 36 pcs 1325671 Novo Gembird Precision screwdriver bit set, 36 pcs
Gembird Precision screwdriver bit set, 36 pcs - Phillips: #000, #00, #0, #1, #2 Pozi: #00, #0, #1, #2 Slotted: 1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm Hex: 0.7mm, 0.9mm, 1.3mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm,...
54,00 kn
Raspoloživo
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m 1325786 Novo NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, Fiber type: G.657.A1, Cable diameter 3mm, Duplex, 5m
57,00 kn
Dobavljivo
Futrola HUAWEI, za HUAWEI Y7 2019, silikonska, prozirna 1325901 Novo Futrola HUAWEI, za HUAWEI Y7 2019, silikonska, prozirna
Futrola HUAWEI, za HUAWEI Y7 2019, silikonska, prozirna
59,00 kn
Dobavljivo
WOOX WiFi Smart preklopnik, 240VAC 10A 2200W, Tuya smart app, glasovna kontrola - Alexa & Google Assistant, Wi-Fi kontrola, Timer/Schedule postavke 1326010 Novo WOOX WiFi Smart preklopnik, 240VAC 10A 2200W, Tuya smart app, glasovna kontrola - Alexa & Google Assistant, Wi-Fi kontrola, Timer/Schedule postavke
THE INVISIBLE SWITCH - This WOOX Smart Switch makes traditional switches obsolete - The WOOX smart switch is a fuse and wireless switch that you can incorporate into an electrical circuit - Consider, ...
61,00 kn
Dobavljivo
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 10m 1325785 Novo NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 10m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, Fiber type: G.657.A1, Cable diameter 3mm, Duplex, 10m
69,00 kn
Dobavljivo
Zalman RGB case fan 120mm 1325773 Novo Zalman RGB case fan 120mm
Zalman case fan RGB LED Spectrum, double spectrum, RGB lightning, black housing color, anti vibrationpads, 4pin connector, 120x124x25mm, 1500rpm - 10%, 35,34 CFM, 25,60dB - 10%
72,00 kn
Dobavljivo